انجام امور بین الملل

اقامت در کشورهای خارجی

شما می توانید کشورهای مختلفی را برای اقدام به مهاجرت هدف هود قرار دهید. این انتخاب بسته به شرایط و علایق شما می باشد. البته پیش از این کار باید موارد مهمی را مدنظر قرار دهید تا از وقوع مشکلات احتمالی جلوگیری نمایید.

یکی از مهم ترین موارد استخدام در کشورهای خارجی می باشد که این کار تا زمانی که شما تابعیت آن کشور را نداشته باشید غیرقانونی خواهد بود و در صورت مشاهده توسط دولت آن کشور با شما برخورد قانونی صورت می گیرد.

شما برای دریافت اقامت هر کشور باید با توجه به قوانین آن کشور پیش روید زیرا هر کشور برای خود قوانینی متفاوت را وضع می نماید. برای مثال دریافت اقامت ترکیه با دریافت اقامت ارمنستان از شرایطی یکسان برای دریافت اقامت خارجی برخوردار نمی باشند.

راه هایی که برای دریافت اقامت ترکیه و دریافت اقامت ارمنستان وجود دارد عبارتند از:

اجاره خانه در ترکیه و دریافت اقامت

خرید خانه در ترکیه و دریافت اقامت

سرمایه گذاری در ترکیه و دریافت پاسپورت ترکیه

تحصیل در دانشگاه های ارمنستان و دریافت اقامت

ثبت شرکت در ارمنستان و دریافت اقامت

 

یکی از مهم ترین مواردی که باید در مهاجرت و زندگی در خارج از کشور به آن توجه داشته باشید انجام تمام مراحل از جمله دریافت اقامت خارج از کشور / ثبت شرکت خارج از کشور و... به صورت کاملا قانونی می باشد و توجهی به وعده های پوشالی توسط برخی افراد نداشته باشید.

شما همچنین باید در ابتدای کار یک تخمین حدودی از میزان سرمایه خود داشته باشید تا بتوانید هزینه های مورد نظر برای تامین مسیر پیش گفته را در نظر داشته باشید زیرا در همان ابتدا که وارد یک کشور خارجی می گردید امکان پیدا کردن کار و تامین درآمد را نخواهید داشت.

شما همچنین می توانید با سرمایه ای که قصد استفاده از آن در یک کشور خارج دارید سود دریافت کنید و برای مثال این کار با افتتاح حساب بانکی در ترکیه و سرمایه گذاری در ترکیه امکانپذیر خواهد بود.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

+ نوشته شده در  يکشنبه 25 فروردين 1398ساعت 13:20  توسط محمد موسوی 

سرمایه گذاری در ترکیه برای دریافت پاسپورت

یکی از کشورهای همسایه ایران که مورد توجه بسیاری از افراد با اهداف متفاوتی می باشد کشور ترکیه است که البته از مهم ترین دلایل آن می توان به نزدیکی مسافت و نزدیکی فرهنگی این کشور اشاره نمود.

شما با روش های مختلفی می توانید اقدام به دریافت اقامت ترکیه نمایید که البته این بسته به مقدار سرمایه ایست که شما قصد دارید در این کشور صرف نمایید.

شما برای دستیابی به اطلاعات و انجام بررسی های کارشناسانه نیاز است تا موارد لازم از اهداف خود را با کارشناسان ما در میان بگذارید تا بتوان بهترین راه و مسیر را برای شما انتخاب نمود. اینکه ششما چه شهری را نیز برای سکونت انتخاب نموده اید نیز می تواند از نکات مهم دریافت اقامت ترکیه باشد.

یک تصمیم گیری صحیح نقش بسیار مهمی را در آینده شما و فرزندانتان خواهد داشت و از دیگر ننکات مهم انتخاب صحیح می تواند تحصیل در دانشگاه های ترکیه / ثبت شرکت در ترکیه / تحصیل در مدارس ترکیه / خرید خانه در ترکیه و... باشد.

شما به سه صورت می توانید اقدام به دریافت اقامت ترکیه نمایید که هر کدام دارای مزایا و معایب خود می باشند که عبارتند از:

اجاره خانه در ترکیه و دریافت اقامت ترکیه

خرید خانه در ترکیه و دریافت اقامت ترکیه

سرمایه گذاری در ترکیه و دریافت اقامت ترکیه

 

البته سرمایه گذاری در ترکیه به تازگی به این روش ها اضافه شده است که شما می توانید با در دست داشتن سرمایه مورد نظر پاسپورت ترکیه را نیز دریافت نمایید.

دو مورد از سرمایه گذاری هایی که شما می توانید در کشور ترکیه به انجام رسانید عبارتند از:

خرید ملک در ترکیه با ارزش 250 هزار دلار

سپرده و سرمایه گذاری در بانک با ارزش 500 هزار دلار. البته این سپرده باید د مدتی معین به طول انجامد و در بانک قرار داده شود.

 

البته ما می توانید خرید خانه در ترکیه را با مبالغ پایین تر نیز به انجام رسانید که در این صورت می توانید اقامت موقت ترکیه را دریافت نمایید که در نهایت پس از چند سال می توان اقدام به دریافت اقامت دائم ترکیه نمود.

+ نوشته شده در  يکشنبه 25 فروردين 1398ساعت 13:17  توسط محمد موسوی 

حضور در نمایشگاه های ترکیه

یکی از مواردی که افراد می توانند هم به عنوان عرضه کننده و هم بازدیدکننده در آن شرکت نمایند حضور در نمایشگاه های بین المللی می باشد. این امکان برای شما که دارای واحدی تولیدی یا صنعتی هستید نیز فراهم می باشد.

شما می توانید محصولات تولیدی خود را که از کیفیت مناسبی برخوردار می باشند را برای معرفی و فروش در کشورهای خارجی آماده نمایید. این کار تنها با یک برنامه ریزی دقیق و تبلیغات حساب شده امکانپذیر می باشد.

ترکیه یکی از کشورهایی می باشد که نمایشگاه های معتبری در آن برگزار می گردد و افراد و شرکت های بزرگ دنیا در آن حضور پیدا می کنند. شما نیز می توانید فروش محصول در ترکیه را با حضور در نمایشگاه های ترکیه به انجام رسانید.

البته پیش از هر چیز باید مواردی را برای این منظور در نظر داشته باشید تا سفری موفقت آمیز برای خود و تجارت خود به همراه داشته باشید. این موارد عبارتند از:

در نظر گرفتن کیفیت بالای محصول

در نظر گرفتن قیمت مناسب محصول

فروش محصول به صورت قراردادی و یا اعتباری

در نظر گرفتن گارانتی محصول

در نظر گرفتن بروز مشکل در محصول و ارائه خدمات پس از فروش

در نظر گرفتن این موارد می تواند شما را به یک هدف مطمئن سوق دهد و شما را برای فروش محصول در خارج و حضور در بازارهای جهانی آماده تر نماید. در این صورت شما با سرعت بالاتری نیز می توانید به اهداف خود دست یابید که البته فرشو محصول هم می تواند به صورت عرضه مستقیم باشد و هم می تواند به صورت بی تو بی انجام گیرد.

یکی از مواردی که مجموعه ما می تواند در آن راهنما و باری رسان شما باشد اجاره غرفه در نمایشگاه های ترکیه می باشد که در این صورت می توانید محصول خود را به صورت حضوری ارائه دهید و با مشتریان تقابل نظر داشته باشید.

یکی از دیگر فعالیت های مجموعه ما نیز ست کردن قرار با شرکت های معتبر به صورت بی تو بی می باشد که البته نه تنها شرکت ها که این قرارها با اشخاص نیز می تواند انجام گیرد. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید.

+ نوشته شده در  دوشنبه 8 بهمن 1397ساعت 21:26  توسط محمد موسوی 

دریافت اقامت ترکیه به صورت قانونی

در مواقعی دیده می شود افرادی که قصد دریافت اقامت ترکیه دارند از اطلاعات پایینی در اینباره برخوردار می باشند. حتی با توجه به اینکه تقاضا برای دریافت اقامت قانونی ترکیه بسیار بالا می باشد افراد تصور این را دارند که می توانند از داخل ایران به انجام امور برای دریافت اقامت بپردازند که این کار امکانپذیر نمی باشد.

قوانینی که هم اکنون برای دریافت اقامت ترکیه وجود دارد نیاز است تا شما در ترکیه حضور پیدا کنید و به انجام امور مربوطه بپردازید. شرایط برای دریافت اقامت قانونی ترکیه زمانی محیا می گردد که به ترکیه وارد گردید و مهم ورود به ترکیه در پاسپورت شما ثبت گردد.

به دو روش می توان اقدام به دریافت اقامت ترکیه نمود که عبارتند از:

 

 

خرید خانه در ترکیه

اجاره خانه در ترکیه

با قانونی نمودن قرارداد و مدارکی که از اجاره خانه در ترکیه و خرید خانه در ترکیه به دست آمده است می توان پروسه اقامت را آغاز نمود. البته این نکته را در نظر داشته باشید که برای این منظور باید مراحل مختلفی را طی نمایید. حضور شما برای انجام مراحل ابتدایی کار لازم می باشد.

پس از این که این مراحل طی شد می توانید یا در ترکیه بمانید و یا اینکه به ایران بازگردید و به کارهای خود مشغول شوید. در گذشته باید در کشور ترکه می ماندید تا بتوانید مراحل بعدی کار را به انجام برسانید از همین رو بهتر است قبل از هر اقدامی با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

یکی که از مراحلی که نیاز است تا بار دیگر در ترکیه حضور داشته باشید زمانی است که از سوی اداره مهاجرت به شما داده می شود تا در آن مراحل تکمیلی اقامت ترکیه صورت گیرد. برای این منظور باید از چند روز قبل در ترکیه حاضر باشید تا با مشکلی روبرو نگردید.

شما برای دریافت اقامت ترکیه می توانید در شهرهای مختلف این کشور اقدام نمایید اما دو گزینه ای که بیشترین تقاضا را از آن خود دارند اقامت استانبول و اقامت ازمیر می باشند. البته با توجه به هدفی که شما برای مهاجرت خواهید داشت انتخاب شهر مورد نظر متفاوت خواهد بود.

شما با دریافت اقامت ترکیه از مزایایی برخوردار خواهید گشت که زندگی شما در این کشور را با شرایط بسیار بهترین روبرو خواهد نمود که عبارتند از:

ثبت شرکت در ترکیه و راه اندازی تجارت

تحصیل در دانشگاه های ترکیه

تحصیل در مدارس ترکیه

افتتاح حساب بانکی در ترکیه

+ نوشته شده در  سه شنبه 18 دی 1397ساعت 18:22  توسط محمد موسوی 

صفحه قبل 1 صفحه بعد