انجام امور بین الملل

اقامت در کشورهای خارجی

شما می توانید کشورهای مختلفی را برای اقدام به مهاجرت هدف هود قرار دهید. این انتخاب بسته به شرایط و علایق شما می باشد. البته پیش از این کار باید موارد مهمی را مدنظر قرار دهید تا از وقوع مشکلات احتمالی جلوگیری نمایید.

یکی از مهم ترین موارد استخدام در کشورهای خارجی می باشد که این کار تا زمانی که شما تابعیت آن کشور را نداشته باشید غیرقانونی خواهد بود و در صورت مشاهده توسط دولت آن کشور با شما برخورد قانونی صورت می گیرد.

شما برای دریافت اقامت هر کشور باید با توجه به قوانین آن کشور پیش روید زیرا هر کشور برای خود قوانینی متفاوت را وضع می نماید. برای مثال دریافت اقامت ترکیه با دریافت اقامت ارمنستان از شرایطی یکسان برای دریافت اقامت خارجی برخوردار نمی باشند.

راه هایی که برای دریافت اقامت ترکیه و دریافت اقامت ارمنستان وجود دارد عبارتند از:

اجاره خانه در ترکیه و دریافت اقامت

خرید خانه در ترکیه و دریافت اقامت

سرمایه گذاری در ترکیه و دریافت پاسپورت ترکیه

تحصیل در دانشگاه های ارمنستان و دریافت اقامت

ثبت شرکت در ارمنستان و دریافت اقامت

 

یکی از مهم ترین مواردی که باید در مهاجرت و زندگی در خارج از کشور به آن توجه داشته باشید انجام تمام مراحل از جمله دریافت اقامت خارج از کشور / ثبت شرکت خارج از کشور و... به صورت کاملا قانونی می باشد و توجهی به وعده های پوشالی توسط برخی افراد نداشته باشید.

شما همچنین باید در ابتدای کار یک تخمین حدودی از میزان سرمایه خود داشته باشید تا بتوانید هزینه های مورد نظر برای تامین مسیر پیش گفته را در نظر داشته باشید زیرا در همان ابتدا که وارد یک کشور خارجی می گردید امکان پیدا کردن کار و تامین درآمد را نخواهید داشت.

شما همچنین می توانید با سرمایه ای که قصد استفاده از آن در یک کشور خارج دارید سود دریافت کنید و برای مثال این کار با افتتاح حساب بانکی در ترکیه و سرمایه گذاری در ترکیه امکانپذیر خواهد بود.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

+ نوشته شده در  يکشنبه 25 فروردين 1398ساعت 13:20  توسط محمد موسوی 

سرمایه گذاری در ترکیه برای دریافت پاسپورت

یکی از کشورهای همسایه ایران که مورد توجه بسیاری از افراد با اهداف متفاوتی می باشد کشور ترکیه است که البته از مهم ترین دلایل آن می توان به نزدیکی مسافت و نزدیکی فرهنگی این کشور اشاره نمود.

شما با روش های مختلفی می توانید اقدام به دریافت اقامت ترکیه نمایید که البته این بسته به مقدار سرمایه ایست که شما قصد دارید در این کشور صرف نمایید.

شما برای دستیابی به اطلاعات و انجام بررسی های کارشناسانه نیاز است تا موارد لازم از اهداف خود را با کارشناسان ما در میان بگذارید تا بتوان بهترین راه و مسیر را برای شما انتخاب نمود. اینکه ششما چه شهری را نیز برای سکونت انتخاب نموده اید نیز می تواند از نکات مهم دریافت اقامت ترکیه باشد.

یک تصمیم گیری صحیح نقش بسیار مهمی را در آینده شما و فرزندانتان خواهد داشت و از دیگر ننکات مهم انتخاب صحیح می تواند تحصیل در دانشگاه های ترکیه / ثبت شرکت در ترکیه / تحصیل در مدارس ترکیه / خرید خانه در ترکیه و... باشد.

شما به سه صورت می توانید اقدام به دریافت اقامت ترکیه نمایید که هر کدام دارای مزایا و معایب خود می باشند که عبارتند از:

اجاره خانه در ترکیه و دریافت اقامت ترکیه

خرید خانه در ترکیه و دریافت اقامت ترکیه

سرمایه گذاری در ترکیه و دریافت اقامت ترکیه

 

البته سرمایه گذاری در ترکیه به تازگی به این روش ها اضافه شده است که شما می توانید با در دست داشتن سرمایه مورد نظر پاسپورت ترکیه را نیز دریافت نمایید.

دو مورد از سرمایه گذاری هایی که شما می توانید در کشور ترکیه به انجام رسانید عبارتند از:

خرید ملک در ترکیه با ارزش 250 هزار دلار

سپرده و سرمایه گذاری در بانک با ارزش 500 هزار دلار. البته این سپرده باید د مدتی معین به طول انجامد و در بانک قرار داده شود.

 

البته ما می توانید خرید خانه در ترکیه را با مبالغ پایین تر نیز به انجام رسانید که در این صورت می توانید اقامت موقت ترکیه را دریافت نمایید که در نهایت پس از چند سال می توان اقدام به دریافت اقامت دائم ترکیه نمود.

+ نوشته شده در  يکشنبه 25 فروردين 1398ساعت 13:17  توسط محمد موسوی 

صفحه قبل 1 صفحه بعد