انجام امور بین الملل

دریافت اقامت ترکیه به صورت قانونی

در مواقعی دیده می شود افرادی که قصد دریافت اقامت ترکیه دارند از اطلاعات پایینی در اینباره برخوردار می باشند. حتی با توجه به اینکه تقاضا برای دریافت اقامت قانونی ترکیه بسیار بالا می باشد افراد تصور این را دارند که می توانند از داخل ایران به انجام امور برای دریافت اقامت بپردازند که این کار امکانپذیر نمی باشد.

قوانینی که هم اکنون برای دریافت اقامت ترکیه وجود دارد نیاز است تا شما در ترکیه حضور پیدا کنید و به انجام امور مربوطه بپردازید. شرایط برای دریافت اقامت قانونی ترکیه زمانی محیا می گردد که به ترکیه وارد گردید و مهم ورود به ترکیه در پاسپورت شما ثبت گردد.

به دو روش می توان اقدام به دریافت اقامت ترکیه نمود که عبارتند از:

 

 

خرید خانه در ترکیه

اجاره خانه در ترکیه

با قانونی نمودن قرارداد و مدارکی که از اجاره خانه در ترکیه و خرید خانه در ترکیه به دست آمده است می توان پروسه اقامت را آغاز نمود. البته این نکته را در نظر داشته باشید که برای این منظور باید مراحل مختلفی را طی نمایید. حضور شما برای انجام مراحل ابتدایی کار لازم می باشد.

پس از این که این مراحل طی شد می توانید یا در ترکیه بمانید و یا اینکه به ایران بازگردید و به کارهای خود مشغول شوید. در گذشته باید در کشور ترکه می ماندید تا بتوانید مراحل بعدی کار را به انجام برسانید از همین رو بهتر است قبل از هر اقدامی با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

یکی که از مراحلی که نیاز است تا بار دیگر در ترکیه حضور داشته باشید زمانی است که از سوی اداره مهاجرت به شما داده می شود تا در آن مراحل تکمیلی اقامت ترکیه صورت گیرد. برای این منظور باید از چند روز قبل در ترکیه حاضر باشید تا با مشکلی روبرو نگردید.

شما برای دریافت اقامت ترکیه می توانید در شهرهای مختلف این کشور اقدام نمایید اما دو گزینه ای که بیشترین تقاضا را از آن خود دارند اقامت استانبول و اقامت ازمیر می باشند. البته با توجه به هدفی که شما برای مهاجرت خواهید داشت انتخاب شهر مورد نظر متفاوت خواهد بود.

شما با دریافت اقامت ترکیه از مزایایی برخوردار خواهید گشت که زندگی شما در این کشور را با شرایط بسیار بهترین روبرو خواهد نمود که عبارتند از:

ثبت شرکت در ترکیه و راه اندازی تجارت

تحصیل در دانشگاه های ترکیه

تحصیل در مدارس ترکیه

افتتاح حساب بانکی در ترکیه

+ نوشته شده در  سه شنبه 18 دی 1397ساعت 18:22  توسط محمد موسوی