انجام امور بین الملل

حضور در نمایشگاه های ترکیه

یکی از مواردی که افراد می توانند هم به عنوان عرضه کننده و هم بازدیدکننده در آن شرکت نمایند حضور در نمایشگاه های بین المللی می باشد. این امکان برای شما که دارای واحدی تولیدی یا صنعتی هستید نیز فراهم می باشد.

شما می توانید محصولات تولیدی خود را که از کیفیت مناسبی برخوردار می باشند را برای معرفی و فروش در کشورهای خارجی آماده نمایید. این کار تنها با یک برنامه ریزی دقیق و تبلیغات حساب شده امکانپذیر می باشد.

ترکیه یکی از کشورهایی می باشد که نمایشگاه های معتبری در آن برگزار می گردد و افراد و شرکت های بزرگ دنیا در آن حضور پیدا می کنند. شما نیز می توانید فروش محصول در ترکیه را با حضور در نمایشگاه های ترکیه به انجام رسانید.

البته پیش از هر چیز باید مواردی را برای این منظور در نظر داشته باشید تا سفری موفقت آمیز برای خود و تجارت خود به همراه داشته باشید. این موارد عبارتند از:

در نظر گرفتن کیفیت بالای محصول

در نظر گرفتن قیمت مناسب محصول

فروش محصول به صورت قراردادی و یا اعتباری

در نظر گرفتن گارانتی محصول

در نظر گرفتن بروز مشکل در محصول و ارائه خدمات پس از فروش

در نظر گرفتن این موارد می تواند شما را به یک هدف مطمئن سوق دهد و شما را برای فروش محصول در خارج و حضور در بازارهای جهانی آماده تر نماید. در این صورت شما با سرعت بالاتری نیز می توانید به اهداف خود دست یابید که البته فرشو محصول هم می تواند به صورت عرضه مستقیم باشد و هم می تواند به صورت بی تو بی انجام گیرد.

یکی از مواردی که مجموعه ما می تواند در آن راهنما و باری رسان شما باشد اجاره غرفه در نمایشگاه های ترکیه می باشد که در این صورت می توانید محصول خود را به صورت حضوری ارائه دهید و با مشتریان تقابل نظر داشته باشید.

یکی از دیگر فعالیت های مجموعه ما نیز ست کردن قرار با شرکت های معتبر به صورت بی تو بی می باشد که البته نه تنها شرکت ها که این قرارها با اشخاص نیز می تواند انجام گیرد. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید.

+ نوشته شده در  دوشنبه 8 بهمن 1397ساعت 21:26  توسط محمد موسوی