انجام امور بین الملل

سرمایه گذاری در ترکیه برای دریافت پاسپورت

یکی از کشورهای همسایه ایران که مورد توجه بسیاری از افراد با اهداف متفاوتی می باشد کشور ترکیه است که البته از مهم ترین دلایل آن می توان به نزدیکی مسافت و نزدیکی فرهنگی این کشور اشاره نمود.

شما با روش های مختلفی می توانید اقدام به دریافت اقامت ترکیه نمایید که البته این بسته به مقدار سرمایه ایست که شما قصد دارید در این کشور صرف نمایید.

شما برای دستیابی به اطلاعات و انجام بررسی های کارشناسانه نیاز است تا موارد لازم از اهداف خود را با کارشناسان ما در میان بگذارید تا بتوان بهترین راه و مسیر را برای شما انتخاب نمود. اینکه ششما چه شهری را نیز برای سکونت انتخاب نموده اید نیز می تواند از نکات مهم دریافت اقامت ترکیه باشد.

یک تصمیم گیری صحیح نقش بسیار مهمی را در آینده شما و فرزندانتان خواهد داشت و از دیگر ننکات مهم انتخاب صحیح می تواند تحصیل در دانشگاه های ترکیه / ثبت شرکت در ترکیه / تحصیل در مدارس ترکیه / خرید خانه در ترکیه و... باشد.

شما به سه صورت می توانید اقدام به دریافت اقامت ترکیه نمایید که هر کدام دارای مزایا و معایب خود می باشند که عبارتند از:

اجاره خانه در ترکیه و دریافت اقامت ترکیه

خرید خانه در ترکیه و دریافت اقامت ترکیه

سرمایه گذاری در ترکیه و دریافت اقامت ترکیه

 

البته سرمایه گذاری در ترکیه به تازگی به این روش ها اضافه شده است که شما می توانید با در دست داشتن سرمایه مورد نظر پاسپورت ترکیه را نیز دریافت نمایید.

دو مورد از سرمایه گذاری هایی که شما می توانید در کشور ترکیه به انجام رسانید عبارتند از:

خرید ملک در ترکیه با ارزش 250 هزار دلار

سپرده و سرمایه گذاری در بانک با ارزش 500 هزار دلار. البته این سپرده باید د مدتی معین به طول انجامد و در بانک قرار داده شود.

 

البته ما می توانید خرید خانه در ترکیه را با مبالغ پایین تر نیز به انجام رسانید که در این صورت می توانید اقامت موقت ترکیه را دریافت نمایید که در نهایت پس از چند سال می توان اقدام به دریافت اقامت دائم ترکیه نمود.

+ نوشته شده در  يکشنبه 25 فروردين 1398ساعت 13:17  توسط محمد موسوی