انجام امور بین الملل

اقامت در کشورهای خارجی

شما می توانید کشورهای مختلفی را برای اقدام به مهاجرت هدف هود قرار دهید. این انتخاب بسته به شرایط و علایق شما می باشد. البته پیش از این کار باید موارد مهمی را مدنظر قرار دهید تا از وقوع مشکلات احتمالی جلوگیری نمایید.

یکی از مهم ترین موارد استخدام در کشورهای خارجی می باشد که این کار تا زمانی که شما تابعیت آن کشور را نداشته باشید غیرقانونی خواهد بود و در صورت مشاهده توسط دولت آن کشور با شما برخورد قانونی صورت می گیرد.

شما برای دریافت اقامت هر کشور باید با توجه به قوانین آن کشور پیش روید زیرا هر کشور برای خود قوانینی متفاوت را وضع می نماید. برای مثال دریافت اقامت ترکیه با دریافت اقامت ارمنستان از شرایطی یکسان برای دریافت اقامت خارجی برخوردار نمی باشند.

راه هایی که برای دریافت اقامت ترکیه و دریافت اقامت ارمنستان وجود دارد عبارتند از:

اجاره خانه در ترکیه و دریافت اقامت

خرید خانه در ترکیه و دریافت اقامت

سرمایه گذاری در ترکیه و دریافت پاسپورت ترکیه

تحصیل در دانشگاه های ارمنستان و دریافت اقامت

ثبت شرکت در ارمنستان و دریافت اقامت

 

یکی از مهم ترین مواردی که باید در مهاجرت و زندگی در خارج از کشور به آن توجه داشته باشید انجام تمام مراحل از جمله دریافت اقامت خارج از کشور / ثبت شرکت خارج از کشور و... به صورت کاملا قانونی می باشد و توجهی به وعده های پوشالی توسط برخی افراد نداشته باشید.

شما همچنین باید در ابتدای کار یک تخمین حدودی از میزان سرمایه خود داشته باشید تا بتوانید هزینه های مورد نظر برای تامین مسیر پیش گفته را در نظر داشته باشید زیرا در همان ابتدا که وارد یک کشور خارجی می گردید امکان پیدا کردن کار و تامین درآمد را نخواهید داشت.

شما همچنین می توانید با سرمایه ای که قصد استفاده از آن در یک کشور خارج دارید سود دریافت کنید و برای مثال این کار با افتتاح حساب بانکی در ترکیه و سرمایه گذاری در ترکیه امکانپذیر خواهد بود.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

+ نوشته شده در  يکشنبه 25 فروردين 1398ساعت 13:20  توسط محمد موسوی